ԵՐԵՎԱՆ ՔԱՂԱՔՈՒՄ ԿԱՅԱՆԱԼԻՔ «ԱՐՏ ՄՅՈՒԶԻՔ» ԱՐՎԵՍՏԻ ՄԻՋԱԶԳԱՅԻՆ ՄՐՑՈՒՅԹ-ՓԱՌԱՏՈՆԻՆ «ՔԱՋԱՐԱՆԻ ԱՐՎԵՍՏԻ ԴՊՐՈՑ» ՀԱՄԱՅՆՔԱՅԻՆ ՈՉ ԱՌԵՎՏՐԱՅԻՆ ԿԱԶՄԱԿԵՐՊՈՒԹՅԱՆ ՄԱՍՆԱԿԻՑՆԵՐԻ ԾԱԽՍԵՐԸ ՓՈԽՀԱՏՈՒՑԵԼՈՒ ՄԱՍԻՆ
Ղեկավարվելով «Տեղական ինքնակառավարման մասին» ՀՀ օրենքի 35-րդ հոդվածի 1-ին մասի 24-րդ կետով և հիմք ընդունելով «Քաջարանիարվեստիդպրոց» ՀՈԱԿ-ի տնօրեն Արմինե Թումանյանի27.03.2025թ., թիվ 163 գրությունը
1.     Համայնքապետարանի 08 բաժին 02 խումբ 04 դաս գործառնական դասակարգման 4727 հոդվածից 36.000 ( երեսունվեց  հազար ) ՀՀ դրամ հատկացնել  «Քաջարանիարվեստիդպրոց» ՀՈԱԿ-ի տնօրեն Արմինե Թումանյանին՝ ( նույն. քարտ 015884240, տրված՝ 03․05․2024թ. 041-իկողմից), որպես փոխհատուցում՝ 2025թ. մարտի 29 - ին Երևանքաղաքումկայանալիք «ԱրտՄյուզիք» արվեստիմիջազգայինմրցույթ-փառատոնին «Քաջարանիարվեստիդպրոց» ՀՈԱԿ-իքանոնիսաների մասնակցությունն ապահովելու համար: