Հայաստանի Հանրապետության Սյունիքի մարզի Քաջարան համայնք ՀՀ Սյունիքի մարզ, ք. Քաջարան, 0285-3-21-51, qajarancity@mail.ru |
21 մարտի 2025 թվականի N 200-Ա |
ՀԱՅԱՍՏԱՆԻ ՀԱՆՐԱՊԵՏՈՒԹՅԱՆ ՍՅՈՒՆԻՔԻ ՄԱՐԶԻ ՔԱՋԱՐԱՆ ՀԱՄԱՅՆՔԻ ՔԱՋԱՐԱՆ ՔԱՂԱՔԻ ԳԱՅԻ ՓՈՂՈՑԻ 7 ՇԵՆՔԻ 13 ԲՆԱԿԱՐԱՆՆ ԱՆՀԱՏՈՒՅՑ ՕԳՏԱԳՈՐԾՄԱՆ ԻՐԱՎՈՒՆՔՈՎ ԿԱՄՈ ՍՈՒՐԵՆԻ ՊԱՐՈՆՅԱՆԻՆ ՏՐԱՄԱԴՐԵԼՈՒ ՄԱՍԻՆ |
Ղեկավարվելով «Տեղական ինքնակառավարման մասին» Հայաստանի Հանրապետության օրենքի 35-րդ հոդվածի 1-ին մասի 16-րդ կետով, հիմք ընդունելով Քաջարան համայնքի ավագանու 2024 թվականի դեկտեմբերի 25-ի <<Հայաստանի Հանրապետության Սյունիքի մարզի Քաջարան համայնքի Քաջարան քաղաքի Գայի փողոցի 7 շենքի 13 բնակարանը անհատույց օգտագործման իրավունքով Կամո Սուրենի Պարոնյանին տրամադրելու և Քաջարան քաղաքային համայնքի ավագանու 15 օգոստոսի 2013 թվականի թիվ 45-Ա որոշումն ուժը կորցրած ճանաչելու մասին>> N 102-Ա որոշումը ՈՐՈՇՈՒՄ ԵՄ
1․ Քաջարան համայնքի սեփականություն հանդիսացող ՀՀ Սյունիքի մարզի Քաջարան համայնքի Քաջարան քաղաքի Գայի փողոցի 7 շենքի թիվ 13 բնակարանը 10 (տասը) տարի ժամկետով անհատույց օգտագործման իրավունքով տրամադրել Կամո Սուրենի Պարոնյանին։
2. Բնակարանի պահպանման և բոլոր կոմունալ վարձերի վճարները իրականացվելու են Կամո Սուրենի Պարոնյանի կողմից։