ՀԱՅԱՍՏԱՆԻ ՀԱՆՐԱՊԵՏՈՒԹՅԱՆ ՍՅՈՒՆԻՔԻ ՄԱՐԶԻ ՔԱՋԱՐԱՆ ՀԱՄԱՅՆՔԻ ՔԱՋԱՐԱՆ ՔԱՂԱՔԻ ԳԱՅԻ ՓՈՂՈՑԻ 7 ՇԵՆՔԻ 13 ԲՆԱԿԱՐԱՆՆ ԱՆՀԱՏՈՒՅՑ ՕԳՏԱԳՈՐԾՄԱՆ ԻՐԱՎՈՒՆՔՈՎ ԿԱՄՈ ՍՈՒՐԵՆԻ ՊԱՐՈՆՅԱՆԻՆ ՏՐԱՄԱԴՐԵԼՈՒ ՄԱՍԻՆ
Ղեկավարվելով «Տեղական ինքնակառավարման մասին» Հայաստանի Հանրապետության օրենքի  35-րդ հոդվածի 16-րդ կետով,  հիմք ընդունելով Քաջարան  համայնքի ավագանու 2024 թվականի դեկտեմբերի 25-ի <<Հայաստանի Հանրապետության Սյունիքի մարզի Քաջարան համայնքի Քաջարան քաղաքի Գայի փողոցի 7 շենքի 13 բնակարանը անհատույց օգտագործման իրավունքով Կամո Սուրենի Պարոնյանին տրամադրելու և Քաջարան քաղաքային համայնքի ավագանու 15 օգոստոսի 2013 թվականի թիվ 45-Ա որոշումն ուժը կորցրած ճանաչելու մասին>>  N 102-Ա որոշումը
1  Քաջարան համայնքի սեփականություն հանդիսացող ՀՀ Սյունիքի մարզի Քաջարան համայնքի Քաջարան քաղաքի Գայի փողոցի 7 շենքի թիվ 13 բնակարանը 10 (տասը)  տարի ժամկետով անհատույց օգտագործման իրավունքով տրամադրել Կամո Սուրենի Պարոնյանին։
2Գույքի /բնակարանի/ անհատույց օգտագործման իրավունքով տրամադրման պայմանագիրը կնքել համայնքի ղեկավարի կողմից ըստ անհրաժեշտության ցանկացած պահի միակողմանի լուծելու պայմանով։
3. Բնակարանի պահպանման և բոլոր կոմունալ վարձերի վճարները իրականացվելու են Կամո Սուրենի Պարոնյանի կողմից։